درباره ما

چند دقیقه برای خوندن داستان گودوود

هدف ما در گودوود جلب رضایت شما با آسان تر کردن سبک زندگی شماست.

داستان گود وود

دونه‌ی توی خاک هیچ وقت با خودش فکر نمی‌کرد که روزی به درخت و سپس به جزئی از خونه تبدیل بشه. اون توی خواب زمستونی خودش هم نمی‌دید که میزی باشه برای یک هنرمند، استند مدادرنگی ای باشه برای چند مداد یا چهارپایه‌ای که یه نفر خسته از آشپزی روش بشینه و از پنجره خیابون رو نگاه کنه. هیچ کدوم این خیال‌ها در ذهن دونه نمی‌گنجید اگر گود وود نبود…

رسالت گود وود

تمام هدف ما در گود وود، طراحی و ساخت وسیله‌هاییه که زندگی رو برای همراهانش ساده‌تر کنه. وسیله‌هایی که بیانگر سادگی و در عین حال کارایی باشن و به شما حسی از کیفیت و زیبایی منتقل کنن. در مجموعه‌ گود وود، در میان عطر چوب تخته‌ها رو کنار هم می‌چینیم و میخ‌ها رو محکم می‌کوبیم تا ابزاری چوبی خلق کنیم. در مجموعه ما، خلاقیت کلیدواژه‌ی خلق آثار ماست و سادگی رمز خوش‌نامی ما.

 

خاص ترین محصولات چوبی و هنری رو تو گودوود براتون میسازیم.

میز طراحی گودوود
از محصولات دکوری گود وود

و در ادامه ...

ما در گود وود بیشتر از 5 ساله‌ که در زمینه‌ی لوازم هنری و چوبی فعالیت داریم. وسایلی که تا امروز از دل کارگاه‌های ما بیرون اومدن، عبارتند از: میز طراحی شیب دار، میز لپ تاپ، کتاب یار، استند مداد رنگی، چهارپایه و غیره. در چشم‌انداز ما، تصمیم بر اینه که در زمینه‌های بیشتری فعالیت کنیم و دونه‌های بیشتری رو به رویاهای باورنکردنی‌شون برسونیم. به همین دلیل در آینده دامنه‌ی تنوع محصولات‌مون رو افزایش خواهیم داد و به حوزه‌ی دکوراسیون داخلی، مبلمان، اسباب بازی و سایر چیزها ورود خواهیم کرد.

شگفت انگیز ترین محصول گودوود هم همین میز طراحی هست که یک کاربرد فوق العادش تبدیل شدن اون به کتاب یار هست. میتونید برای این که بیشتر راجع به این محصول جادویی و کاربردش برای مطالعه بدونید؛ به صفحه کتاب یار گودد وود مراجعه نمایید.