از 28 اردیبهشت تا پایان 1 خرداد، به ازای هر یک میلیون خرید 100 هزار تومان تخفیف بگیرید!

نحوه استفاده از میز طراحی گودوود

نحوه استفاده از میز طراحی گودوود
در این مطلب میخوانید :

اگر به دنبال یک میز طراحی همه‌کاره می‌گردید، میز طراحی گودوود یک انتخاب مناسب است. این میز طراحی از باکیفیت‌ترین چوب چندلایه ساخته‌شده و ضد آب بوده و به‌راحتی قابل‌حمل است. شما می‌توانید شیب میز را متناسب با نیازتان تعیین کنید؛ زیرا قابلیت تغییر زاویه از ۲۰ الی ۸۰ درجه را دارد و این امر کار شما را برای استفاده از آن راحت می‌کند. میز طراحی گودوود در سه سایز A4، A3، A2 ساخته‌شده است. در ادامه در رابطه با نحوه استفاده از میز طراحی گودوود برایتان خواهیم گفت.

انتخاب میز طراحی مناسب

پیش از خرید میز طراحی، باید بدانید چه نیازهایی دارید و متناسب با نیازهایتان یک میز را انتخاب نمایید. هنگام خرید میز طراحی باید به نکاتی از قبیل جنس چوب، قابلیت تنظیم شیب، سایز میز طراحی و حداکثر ارتفاع آن توجه کنید. اگر می‌خواهید میز طراحی بگیرید و نمی‌دانید چه میزی مناسب شما است؛ حتماً مقاله راهنمای خرید میز تحریر را بخوانید. این مقاله به شما کمک می‌کند بتوانید بهترین میز طراحی را متناسب با نیازهایتان انتخاب کنید.

نحوه استفاده از میز طراحی گودوود

استفاده از میز طراحی گودوود بسیار ساده است. این میز بسیار سبک بوده و قابل‌حمل است و شما هر جا که نیاز داشته باشید می‌توانید به‌راحتی آن را با خودتان ببرید.
بین دو صفحه میز طراحی گودوود، یک لولا چوبی قرار دارد و صفحات به‌وسیله این لولا باز و بسته می‌شوند. شیارهایی برای تنظیم شیب و ارتفاع در دو طرف تعبیه شده است. لولا چوبی باید بین شیارهای دو طرف قرار گیرد. با توجه به شیب مدنظرتان می‌توانید تعیین کنید که پایه‌های چوبی در کدام خانه شیاردار قرار بگیرند تا میز، شیب مدنظرتان را پیدا کند.

روش‌های ثابت کردن کاغذ روی میز طراحی

دو روش برای ثابت کردن کاغذ روی میز طراحی گودوود وجود دارد که عبارت‌اند از:

  • مگنت: یک جفت مگنت قوی برای چسباندن ایمن کاغذ به سطح میز ارائه می‌شود.
  • گیره فلزی: یک گیره نیز به همراه مگنت‌ها، برایتان ارسال می‌شود. از این گیره می‌توانید مانند گیره تخته شاسی استفاده کرده و کاغذ را در نقطه دلخواه روی میز ثابت کنید.

همچنین در بالای میز طراحی گودوود، جایی برای قرار دادن مدادها و یا فلش تعبیه شده است.

خرید میز طراحی

خرید یک میز طراحی خوب، می‌تواند شما را از مشکلاتی نظیر گردن درد و کمر درد رها می‌کند. مخصوصاً اگر میز طراحی‌تان قابل‌حمل باشد، دیگر نگران جابجایی آن هم نخواهید بود. برای خرید یک میز طراحی خوب که همه نیازهایتان را برطرف کند، می‌توانید میز طراحی گودوود را تهیه کنید. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، میز طراحی گودوود در سه سایز قابل تهیه است و همین موضوع دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد.

سؤالات متداول

میز طراحی گودوود قابل‌حمل است؟

بله، میز طراحی گودوود طوری طراحی‌شده که به‌راحتی قابل‌حمل است.

میز طراحی گودوود قابلیت تنظیم شیب دارد؟

بله، این میز به‌گونه‌ای طراحی‌شده که متناسب با نیازتان شیب را بین ۲۰ تا ۸۰ درجه تنظیم کنید.

میز طراحی گودوود چه قابلیت‌هایی دارد؟

از میز طراحی گودوود علاوه بر طراحی می‌توان برای مطالعه کتاب نیز استفاده شود. به دلیل طراحی ارگونومیکی که دارد، مانع گردن درد و کمر درد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *